فیلتر کربن (activated carbon) اکتیو کربن یا ذغال فعال شده با نام هایی مانند کربن اکتیو شده- ذغال فعال نیز شناخته می گردد به کربنی گفته می شود که توسط اکسیژن عمل آورده و فرآوری شده است به شکلی که سوراخ های ریز بی شماری (میلیون ها ) در میان اتم های آن بوجود آمده است (مدل کوچکتری از سنگ پا) کربن عمل آورده فوق به قراری فعال می گردد که با مقدار جزیی از آن می توان سطح بسیار وسیعی را برای ساخت فیلتر آماده ساخت. بطور نمونه یک گرم کرین اکتیو برای آماده سازی پانصدمتر مربع فیلترهوا (یک چهارم زمین فوتبال آمریکایی) به منظورجذب فیزیکی و یا صورت گرفتن واکنش جذب شیمیایی برای فیلترکردن گازهای آلاینده کافی می باشد .به طور مثال فیلتر آماده شده توان جذب مقدار قابل اندازه گیری از گاز نیتروژن را داراست.جذب نیتروژن با تغییر فیزیکی و پس از تبدیل آن به مایع صورت می گیرد. فیلترهای کربن اکتیو توانایی جذب بازمانده های واکنش های شیمیایی و بسیاری دیگر از گازهای آلاینده محیط نظیر No۲. No. Co۲،Co و همچنین ترکیبات آلی فرار (VOCها، بنزن، رادون، فرمالدئیدو غیره را دارند)سرب وSo۲ (اکسیدگوگرد) نیز توسط کربن اکتیو از هوا حذف می گردند.

کاربرد فیلتر کربن (activated carbon) اکتیو کربن یا ذغال فعال شده بیشتر در زمینه های تصفیه آب و تصفیه هوا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 73089-021 تماس حاصل فرمائید.

کربن اکتیو Coconut-based
, , , ,

کربن اکتیو پایه پوست نارگیل

/
کربن اکتیو پودری activated carbon به عنوان یکی از پرکاربردترین …
کاربرد و خصوصیات کربن اکتیو زغال فعال
مقايسه كربن اکتیو پوست نارگيل و کربن فعال زغال سنگ
, , , ,

مقايسه كربن اکتیو پوست نارگيل و کربن فعال زغال سنگ

/
كربن اکتیو زغال سنگ قیمت کمتری نسبت به کربن فعال پوست نارگيل و ا…
Activated carbon Filter فیلترهای کربن اکتیو
کاربرد و خصوصیات کربن اکتیو زغال فعال
, , , ,

کاربرد و خصوصیات کربن اکتیو ( زغال فعال )

/
خصوصیات کربن اکتیو با توجه به تنوع مواد اولیه و روش های تولیدگ…
activated-carbon-filter-active-carbon-activated-charcoal
internal-structure-activated-charcoal
, , , ,

زغال فعال, کربن اکتیو carbon activate چیست ؟

/
کربن فعال به عنوان یک ماده جاذب ، دارای کاربردهای مهم و …
  • زغال فعال

    کربن فعال به عنوان یک ماده جاذب ، دارای کاربردهای مهم و حیاتی است . بعد از پیرولیز مواد سلولزی گیاهی تحت عملیات فعال سازی با بخار آب قرار گرفته و بدست می آید. بیشترین کاربرد فیلترهای کربن اکتیو در تصفیه آب ، تصفیه هوا و پکیج های تصفیه فاضلاب می باشد.

  • ذغال اکتیو

    کاربردهای عمده کربن اکتیو در صنایع آب برای از بین بردن رنگ ، بو و مزه غیردلخواه از آب در تصفیه فاضلاب کارخانه ها و در پالایشگاههای گاز, برای شیرین سازی گاز و در پتروشیمی ها و پالایشگاههای نفت ، در خالص سازی داروها و روغن های خوارکی و صنعتی ، صنایع قند ، صنایع دفاع و درتصفیه هوا و گازها بکار می رود. بازیافت حلالها و مواد شیمیائی نیز از کاربردهای عمده کربن اکتیو است

  • فیلتر کربن (activated carbon) اکتیو کربن یا ذغال فعال

    فیلتر کربن (activated carbon) اکتیو کربن یا ذغال فعال شده با نام هایی مانند کربن اکتیو شده- ذغال فعال نیز شناخته می گردد به کربنی گفته می شود که توسط اکسیژن عمل آورده و فرآوری شده است به شکلی که سوراخ های ریز بی شماری (میلیون ها ) در میان اتم های آن بوجود آمده است (مدل کوچکتری از سنگ پا) کربن عمل آورده فوق به قراری فعال می گردد که با مقدار جزیی از آن می توان سطح بسیار وسیعی را برای ساخت فیلتر آماده ساخت.

پشتیبانی فنی، استعلام قیمت

6 + 0 = ?